
ZAVRŠNICA GRADSKE LIGE PJETLIĆA godišta 2018-2019.-
Prema planu takmičenja Gradske lige pjetlića za sezonu 2025/26. u organizaciji Gradskog nogometnog saveza Tuzla održan je završni 6.ciklus.
U samoj završnici učešće je uzelo oko 180 djece uzrasta 2018 i 2019. djevojčice i dječaci.
U prvoj grupi na stadionu na stadionu Proletera u Slavinovićoiima danas 23.06. nastupali su klubovi sa ukupno 10 ekipa u obje kategorije : FK SLOBODA ; FK PROLETER; SK BAMBI.
U drugoj grupi proteklog vikenda na stadionu Studenac u Solini su nastupale ekipe: FK MLADOST Solina, OFK TUZLA i ŠF BUBAMARA.
Predstavnici Gradskog saveza, Muhamed Delić, predsjednik i Eldin Hožić, sekretar, su svim učesnicima – djeci dodijelili medalje kao nagrada za učešće u ligi pjetlića.
Učesnici takmičenja i roditelji su izrazili zadovoljstvo navedenim vidom takmičenja za najmlađu populaciju djece..


Ljetni registracioni period u 2026. godini za igrače profesionalce velikog nogometa traje od 13.06.2026. do 04.09.2026. godine.
Ljetni registracioni period u 2026. godini za igrače amatere velikog nogometa svih nivoa takmičenja traje od 22.06.2026. do 18.09.2026. godine.

